すべての製品
-
ダニエルあなたの電源は実際によいです、私あなたの会社との長期協同を造ることを望みます。 -
トニー私はよいエンジニアを持っているあなたへのあなたのピクセル生気を作るのをライトおよび感謝が好みます。保って下さい -
Shally買われて前に一致することは余りにもよいので組の同じような正方形の頭部のブーツは、winterappearance非常に高い、今身に着けられていて、買物のブーツ段階的に行なうそのような様式を、これwi… -
Shaty買われて前に一致することは余りにもよいので組の同じような正方形の頭部のブーツは、winterappearance非常に高い、今身に着けられていて、買物のブーツ段階的に行なうそのような様式を、これwi…
Bright LED Point Light with 30mm Diameter DC24V Power IP67 Waterproof Rating Featuring Long Lasting Energy SMD3535 LEDs
商品の詳細
| キーワード | 導かれたピクセル ポイント ライト | LED光量 | 6 LED |
|---|---|---|---|
| LEDの種類 | Epistar SMD3535 LED ポイントライト | ライトタイプ | 導かれた |
| 定格電力 | 1.5W | パンチ穴 | 30mm |
| アイテムの種類 | ポイント ライト | ルーメン | 22lm |
| IPグレード | IP67 | 寿命 | 30,000時間 |
| 発光色 | RGB |
製品の説明
Bright LED Point Light with 30mm Diameter DC24V Power IP67 Waterproof Rating
Featuring long-lasting energy SMD3535 LEDs, this professional-grade point light offers reliable performance in various industrial applications.
Product Specifications
| Model | XH-K3006P24(RGB)-I2a |
| Warranty | 3 Years |
| Control System | DMX512 |
| Item Type | Point Lights |
| Viewing Angle | 120° |
| Power Dissipation | 1.5W |
| Lamp Body Material | PC |
| Working Voltage | DC24V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ambient Temperature | -20°~60° |
| Size | 30mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE, ROHS EMC EPR |
| Color | RGB |
| Protection | IP67 |
| IC Code | DMX512 |
| OEM/ODM | Welcome |
Our Advantages
- Over 20 years of industry experience
- More than 100 long-term foreign customers with 3+ years of cooperation
- Small MOQ to facilitate gradual business development
- 3-year warranty with prompt replacement of defective products
- Direct problem-solving approach for customer support
Our Services
- 24-hour response time
- Fluent English communication for all inquiries
- OEM & ODM services available
- Distributorship opportunities for unique designs and current models
- Protection of sales areas, design concepts, and private information
- Lifelong warranty support
- Fast delivery: stock available for samples and bulk orders (7-15 working days)
Product Gallery
Frequently Asked Questions
Q: How long is the warranty period?
A: 3 Years
Q: Do you support OEM & ODM?
A: Yes, with more than 18 years of experience
Q: Can you print our company label and stick it to the product for me?
A: Yes
Q: How long is the delivery time?
A: For sample orders, we can send out the products as soon as we get the payment. For big orders, usually within 7 working days. OEM and ODM orders within 15 working days.
推薦されたプロダクト

