すべての製品
-
ダニエルあなたの電源は実際によいです、私あなたの会社との長期協同を造ることを望みます。 -
トニー私はよいエンジニアを持っているあなたへのあなたのピクセル生気を作るのをライトおよび感謝が好みます。保って下さい -
Shally買われて前に一致することは余りにもよいので組の同じような正方形の頭部のブーツは、winterappearance非常に高い、今身に着けられていて、買物のブーツ段階的に行なうそのような様式を、これwi… -
Shaty買われて前に一致することは余りにもよいので組の同じような正方形の頭部のブーツは、winterappearance非常に高い、今身に着けられていて、買物のブーツ段階的に行なうそのような様式を、これwi…
RGBW PC Material 40mm 48V LED Point Light SMD3535 IP67 Waterproof Flexible Lighting
商品の詳細
| キーワード | 導かれたピクセル ポイント ライト | LED光量 | 6 LED |
|---|---|---|---|
| LEDの種類 | Epistar SMD3535 LED ポイントライト | ライトタイプ | 導かれた |
| 定格電力 | 2W | パンチ穴 | 40mm |
| アイテムの種類 | ポイント ライト | ルーメン | 25ml |
| IPグレード | IP67 | 寿命 | 30,000時間 |
| 発光色 | RGBW |
製品の説明
RGBW PC Material 40mm 48V LED Point Light SMD3535 IP67 Waterproof Flexible Lighting
Product Specifications
| Model | XH-K4006P24(RGBW)-A1b |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Control System | DMX512 |
| Item Type | Point Lights |
| Viewing Angle | 120° |
| Power Dissipation | 2W |
| Lamp Body Material | PC |
| Working Voltage | DC48V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ambient Temperature | -20°~60° |
| Size | 40mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE, ROHS EMC EPR |
| Color | RGBW |
| Protection | IP67 |
| IC Code | DMX512 |
| OEM/ODM | Welcome |
Our Advantages
- Over 20 years of industry experience
- More than 100 long-term foreign customers with 3+ years of cooperation
- Small MOQ to support gradual business growth
- 3-year warranty with prompt replacement of defective products
- Direct problem-solving support for customers
Product Images
Frequently Asked Questions
How long is the warranty period?
3 Years
Do you support OEM & ODM?
Yes, with more than 18 years of experience
Can you print our company label and stick it to the product?
Yes
How long is the delivery time?
For sample orders: immediate shipment after payment
For big orders: within 7 working days
For OEM and ODM orders: within 15 working days
For big orders: within 7 working days
For OEM and ODM orders: within 15 working days
推薦されたプロダクト

